Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Balsoy Grup İnşaat Turizm Yapı Elemanları İmalat ve Taahhüt Sanayi Ticaret Ltd. Şti, ilk olarak 2008 yılında Erzurum - Köprüköy ‘de günlük; 800 m3 hazır beton, 1400 m2 kilit parke taş üretim kapasiteli  tesislerini hizmete açarak üretim faaliyetlerine başlamıştır.

2010 yılında hazır beton sektöründe yaşanan gelişmelere paralel, pazar ve rekabet koşullarıda göz önünde bulundurularak Erzurum – Kuzey Çevre Yolunda günlük; 1800 m3 hazır beton,  1500 m2 kilit parke taş, üretim kapasitesine sahip modern hazır beton tesislerini hizmete sokmuştur.

Toplam da günlük; 2600 m3 hazır beton, 2900 m2 kilit taş  üretimiyle TSE onaylı kaliteli ürün ve hizmetiyle, kısa zaman içerisinde gerek bölge, gerekse sektör içerisinde önemli pazar payına ve hedeflenen konumuna ulaşmıştır.
Tam otomasyonlu tesisleri, son teknolojiye sahip geniş makine araç parkı, sürekli eğitim dâhilindeki nitelikli personeli, ürün ve hizmet kalitesi ile çevre duyarlılığı; " ISO 9001:2008 " belgeleriyle UDEM’ in sürekli denetimi altında olup "Kalite Güvence Belgesi" ile tescil edilmiştir.


MİSYONUMUZ

Şirketimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini, kaliteli üretimi; hızlı ve zamanında sağlamayı ilke edinerek, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyen , pazarda tercih edilen bir firma olmaktır.


VİZYONUMUZ

Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, kalıcı olmayı, dengeli ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz; iş güvenliği, çevresel duyarlılığı, müşteri odaklı hizmet anlayışı, kurumsal yapısı, profesyonel iş gücü ve geniş makine parkıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak öncelikli hedeflerimizdendir.